ERENER DİZAYN

3500 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren ERENER Dizayn, tüm hafif ticari araç markalarının iç ve dış dizaynını yapmaktadır. Firmamız otomatik kapı, basamak, havuz bagaj, yan bagaj, bagaj kapakları, yan etekler ve benzeri aksesuarları kendi tesislerinde üretmektedir. Faaliyetlerine yurtiçi pazarında başlayan ERENER Dizayn son yıllarda ağırlıklı olarak yurtdışı pazarlarına yönelmiş olup , her geçen gün yurtdışı pazar ağını genişletmektedir.

Firmamız ISO 9001:2015 sertifikasına sahiptir. Yurt içi Araç Tip Onay Belgelerimizin yanı sıra 5000kg ve 5500kg olmak üzere Yurtdışı Araç Tip Onay Belgelerimiz de mevcuttur. (EC VEHICLE TYPE- APPROVAL CERTIFICATE)

Araç tasarımında, çağdaş ve modern tasarım ilkelerini esas alan firmamız, Konfor-Kalite ve Güven için tek adresidir. Raflı türbün tasarımı ile kademeli kullanılabilen NEON aydınlatma, renkli gece lambaları ve ledlerden oluşan koridor aydınlatması gece yolculukları için mükemmel bir atmosfer sağlar.

Yüksek kalite kumaş tavan , koltuk ve yan duvar döşemeleri, firmamız için tasarlanan lüks ve kullanımı rahat koltuklar, ergonomik yapısıyla ve renk seçenekleri ile sizlerin tercihlerine sunulmaktadır. Klima ve kalorifer sistemi tanınmış markalar kullanılarak, her mevsim ve hava koşulunda yolcu kabinine ideal sıcaklık dağılımı sağlarken, düşük ses seviyesi ile yolcuyu rahatsız etmez. Yolculuk esnasında, CD player ve LCD ekranlar yüksek görüntü ve ses kalitesiyle eşsiz bir sinema keyfi sunar.

Firmamızın amacı, yaptığı tasarımlarda malzeme ve işçilik kalitesinden ödün vermeden, müşterilerimize en yüksek seviyede hizmet sunmaktır.

MİSYONUMUZ

Belirlediğimiz hedefler yönünde ve toplam kalite anlayışını benimseyerek, müşteri beklentilerini tümüyle tatmin edecek ürün ve hizmetler sunmak ve sektördeki örnek kuruluş kimliğimizin devamını sağlamak.

VİZYONUMUZ

• Müşteri Memnuniyetini Şirket varlığının temeli ve amacı olarak görerek, kalite anlayışının şirketin her birim ve bireyine yerleşmesini ve her faaliyette hissedilmesini sağlamak.

• Ticari ilkelere bağlı bir çizgide iş hayatımızı sürdürerek, itibarımızı devam ettirmek. Müşterilerimizle ve tedarikçilerimizle uzun süreli ve istikrarlı ilişkiler kurmayı amaçlamak.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

• Müşteri Memnuniyeti,

• Malzeme ve İşçilikte Kalite,

• Ekip çalışması,

• Yerine getirilemeyecek söz vermemek,

• Sağlam temelli ilişkiler kurmak,

• Sektöre örnek teşkil etmek,

TOP